загрузка...
Патологічна фізіологія / Оториноларингологія / Організація системи охорони здоров'я / Онкологія / Неврологія і нейрохірургія / Спадкові, генні хвороби / Шкірні та венеричні хвороби / Історія медицини / Інфекційні захворювання / Імунологія та алергологія / Гематологія / Валеологія / Інтенсивна терапія, анестезіологія та реанімація, перша допомога / Гігієна і санепідконтроль / Кардіологія / Ветеринарія / Вірусологія / Внутрішні хвороби / Акушерство і гінекологія
« Попередня Наступна »

Конспект заняття з валеології Тема: «Де живуть вітаміни»

Мета: Закріплювати у дітей уміння виконувати основні види рухів (рівновагу, повзання та ін.) Уточнити уявлення про користь овочів, фруктів, ягід для здоров'я. Допомогти дітям усвідомити взаємозв'язок між дією вітамінів і фізкультурою на організм людини.

Розповісти дітям про те, що вони самі повинні зберегти своє здоров'я, правильно харчуватися, дотримуватися режиму дня. Переконати дітей у тому, що вони самі повинні зберегти своє здоров'я, правильно харчуватися, дотримуватися режиму дня.

Переконати дітей у тому, що всі повинні займатися фізкультурою, спортом, вести активний спосіб життя. Спілкуватися з природою.

Вчити дітей дарувати радість один одному.

Матеріал: овочі, фрукти, кольоровий папір, пензлики, фарби, пластилін.

Хід заняття:

1. Ранковий коло

Діти стають в коло, тримають один одного за руки. Дарують один одному посмішки, тепло, радісний настрій.

Вихователь: Хлопці, скажіть, що треба для людини, щоб був він здоровим?

Діти: (свіже повітря - екологічний чистий, займатися спортом; фізкультурою, загартовуватися; дотримуватися режиму дня, провітрювати приміщення, добре харчуватися, продукти повинні бути містити в собі достатню кількість вітамінів).

Вихователь: А щоб більше дізнатися в яких продуктах міститися які вітаміни, я пропоную вам відправитися в чарівну країну "VITA».

Вихователь: Ви готові відправитися в подорож?

Діти: Готові!

Вихователь: Подорож буде нелегким. Треба буде подолати багато різних перешкод (пройти по вузькій стежині, переправитися через річку, подолати гори і т.д.).

Вихователь звертає увагу дітей на те, що під час подорожі як повинні діти поводитися, ставитися до природи).

Картки: (не рвати квіти, не розоряти гнізда, не палити багаття, не кидати сміття і т.д.).

Вихователь: У подорож ми вирушаємо пішки як справжні туристи. Але перш ніж вирушити в дорогу, давайте розрахуємося по порядку. Ми повинні знати яка кількість туристів.

Діти: (ведуть рахунок по порядку).
трусы женские хлопок


I-е перешкода: вузька стежка

II-е перешкода: міст через річку

III - е перешкода: проповзти через тунель , споруджене у вигляді коридору в горах.

Подолавши всі перешкоди діти продовжують подорож).

Зустріч з персонажами: (привертає увагу дітей до чхання).



Вихователь: Хлопці, подивіться, хто це? Ви знаєте його? І я не знаю.

Лунтик: Мене звуть Лунтик, я прилетів з іншої планети!

Вихователь: Чому ти сховався і чхаєш?

Лунтик: Я боюся заразитися мікробами і захворіти (їх так багато в повітрі).

Вихователь: Наші діти зараз розкажуть що треба зробити щоб не захворіти).

Діти: (займатися спортом, обливатися холодною водою, мити руки з милом, загартовуватися, гуляти на свіжому повітрі, провітрювати приміщення, не брати в руки, в рот брудні руки і різні предмети, робити гімнастику) .

Лунтик: Спасибі вам хлопці, я дуже багато чого дізнався хлопці, я теж знаю дуже цікаву гімнастику, яка називається «Бебі-йога». Хочете разом відпочинемо, зробимо гімнастику?

Діти: Так!

(Діти виконують гімнастику).

Вихователь: Я пропоную взяти Лунтика з нами в Чарівну країну, де він теж разом з нами дізнається багато цікавого. Згодні?

Діти: Згодні!

(Діти під музику продовжують подорож і потрапляють в країну "VITA»:

1 - я країна: Раді вітати дорогих гостей.

2 - я країна: Щоб потрапити в нашу країну, треба розгадати кросворд:

1. Синій мундир,

Тепла прокладка

У середині солодко

(слива).

2. Смугасте ядро,

кумачевими нутро,

Хвостик як у хрюшки

У вигляді завитки.

(кавун).

3. З голови перо стирчить

На смак спробуєш гірчить

Почистиш, і заплачеш раптом.

І всім зрозуміло - це

(цибуля) .

Робота біля мольберта (звучить музика, спів птахів).


Вихователь:

Подивіться, як красиво! Скільки квітів! Який чудове повітря! А яке цікаве дерево, воно не просте, а чарівне, ростуть на ньому груші, яблука, лимони й інші фрукти.

(звучить музика виходить виходить цариця країни "VITA» у супроводі вітамінів.

Цариця: Здравствуйте, дорогі гості. Ми раді зустрічі з вами. Знаю, знаю чого прийшли. Бажаєте більше дізнатися про користь овочів, фруктів, ягід, а також познайомимося з вітамінами, які в них міститися.

Вітамін А: У вас знижується зір? Чи не бачите в вечірній час? Вам, звичайно не вистачає мене. Здогадалися хто я? Вітаміни А. Мень можете знайти в молочних продуктах, в салаті, в шпинаті, ікрі. Я буду радий зустрічі з вами хлопці!

Вітаміни В1В2 (хором): А ось Ія - найпопулярніший вітамін.Я міститься майже у всіх свіжих овочах, плодах, ягодах: у плодах шипшини, в лимонах, в кольоровій і білокачанної капусті, картоплі, цибулі, кропі та багатьох-багатьох інших. Здогадалися, хто я? Звичайно ж, Вітамін С!

При дефіциті мене ваш організм перестає пручатися простудними захворювань, з'являтися запалення ясен і їх кровоточивість-цинга, знижується імунітет. Ще відкрию вам секрет: вітаміну С дуже багато в ягоді, яку ви всі любите - це чорна смородина. Ця ягода вас врятує не тільки від застуди, а й від недокрів'я.

Вітамін Д: Здравствуйте, хлопці!

Я-рідкісний, але мабуть один з найбільш важливих вітамінів - вітамін Д.

Мене можна знайти в основному в продуктах тваринного походження, в жирному сирі, вершковому маслі, в яєчних жовтках, в яловичої печінки, в печінці тріски, в оселедці і в інших продуктах. А ще зі мною можна зустрітися влітку під сонечком. А дефіцит мого вітаміну в організм людини в організм людини викликає уповільнення зростання, таку хворобу як рахіт.

(перегляд фільму).

Цариця: Пропоную вашій увазі «Реклама овочів».

«Реклама овочів»

Цариця: Прощаюся з вами я друзі. До швидкої зустрічі.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Конспект заняття з валеології Тема:« Де живуть вітаміни »"
  1. Методика проведення занять з формування стилю здорового життя у учнів перших класів
    Як ми вже домовилися, шановний молодий колега, мета цього підручника не тільки познайомити вас з основами здорового способу життя, допомогти вам сформувати свій власний стиль здорового життя, дати відомості про найбільш типових формах відхилень від вікової норми здоров'я, але і допомогти вам виробити навички викладання здравосберегающіх дисциплін в курсі молодшої школи. Деякі рекомендації
  2. Конспект заняття з валеології з батьками Тема: «Бути здоровими хочемо»
    Мета: обговорити разом з батьками засоби і методи профілактики захворювань і зміцнення здоров'я. Познайомити з одним з комплексів самомасажу. Підготовча робота: 1. Виставка книг і посібників з масажу та самомасажу. 2. Виставка інвентарю, який може бути використаний при проведенні самомасажу. 3. Плакат-епіграф зустрічі. Матеріали: * масажні м'ячики, валики для ніг.
  3. Конспект заняття з валеології в старшій групі "Де ховається здоров'я?"
    Завдання: виховувати у дітей бажання піклуватися про своє здоров'я. Формувати уявлення дітей про залежність здоров'я, від рухової активності та загартовування. Уточнити знання про корисні властивості повітря з опорою на дослідницькі дії. Продовжувати вчити усвідомлено підходити до свого харчування, уточнити знання про вітамінної цінності продуктів, вчити вибірково ставитися до реклами,
  4. Заняття гуртка валеології по темі: "Звички людини"
    Тема: звички людини. Цілі: - підвести дітей до поняття про вплив звичок на здоров'я та життя людини; - вчити образному уявленню відбуваються явищ. Завдання: - допомогти усвідомити і осмислити причинно-наслідкові зв'язки життєвих проявів; - направити на шляху правильного орієнтаційної вибору. Хід заняття Вчитель: - Здрастуйте, хлопці! На сьогоднішньому
  5. Конспект заняття з валеології про вітаміни з дітьми старшого дошкільного віку
    Програмне зміст: 1. Формувати уявлення дітей про нітрати. 2. Розповісти про те, в яких рослинах вони знаходяться, якої шкоди завдають здоров'ю. 3. Закріплювати вміння дітей загадувати загадки по картинках. 4. Продовжувати закріплювати знання дітей про користь вітамінів для нашого організму. Посібники: лялька-саморобка Вітаміноед (який любить вітаміни), картки із зображенням
  6. Лекційні заняття № 1. Введення в науку «Валеологія».
    План: 1 Предмет і завдання валеології. 2 Основні поняття про здоров'я. 3. Ознаки здоров'я 4. Фактори ризику для здоров'я. 5. Основні складові здорового способу життя 6. Соціальні умови формування здорового способу життя 1. ПРЕДМЕТ І ЗАВДАННЯ ВАЛЕОЛОГІЇ Валеологія - наука про закономірності прояву, механізми і способи підтримки, зміцнення і збереження здоров'я
  7. Лекція № 2 Валеологія харчування.
    Валеологія харчування. 2. Основні компоненти їжі. Білки, Ліпіди, Вуглеводи - їх природа та біологічні функції. 3. Біологічно активні речовини і їх роль у життєдіяльності організму. 4. Вітаміни. Мінеральні речовини. Інші групи біологічно активних речовин (БАР). 5. Біогенні елементи, вода і мінеральні солі. Мета заняття: Розглянути роль харчування в життєдіяльності
  8. ОРИГІНАЛЬНІ студентський реферат
    На наступній сторінці Вам представлений зразок титульного аркуша студентського реферату. При оформленні досить поставити назву навчального закладу, де Ви навчаєтесь, вписати свої ініціали, курс і факультет. Подальше оформлення згідно із запропонованими Вам рефератах. Так виглядає титульний лист реферату студента Московського міського педагогічного університету. Вибрані з сотень захищених
  9. Конспекти. Конспекти занять по валеології в дошкільному закладі, 2010
    Наші вірні друзі. Мій чудовий носик. Навіщо людині руки. Вітаміни. Вчися малюк дихати правильно. Звички людини. Пийте діти молоко. Де ховається здоров'я.
  10. Конспект гри з валеології «Що? Де? Коли?»
    Мета: в ігровій формі узагальнити і систематизувати наявні у дітей уявлення про збереження здоров'я. Програмні завдання: 1) розширити кругозір дітей, 2) активізувати розумові процеси; 3) розвивати логічне мислення та кмітливість; 4) сприяти адаптації дітей до різних життєвих ситуацій. Матеріали та обладнання: - набір конвертів із завданнями, обертовий барабан
загрузка...

© medbib.in.ua - Медична Бібліотека
загрузка...